Wyróżnienie w rankingu Diamentów Forbesa 2023

Otrzymaliśmy wyróżnienie w rankingu dla najdynamiczniej rozwijających się firm
Grzegorz  Czesnowski z nagrodą Diamenty Forbesa 2023

Wyróżnienie w rankingu Diamentów Forbesa 2023

Otrzymaliśmy wyróżnienie w rankingu dla najdynamiczniej rozwijających się firm

Z dumą ogłaszamy swoje wyróżnienie w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa 2023. Znakomita dynamika wzrostu oraz wyjątkowe osiągnięcia na rynku technologicznym pozwoliły nam zostać zauważonym przez jury.

 

Diamenty Forbesa to coroczny ranking publikowany przez magazyn Forbes, który wyróżnia najszybciej rozwijające się firmy w różnych regionach Polski. Jest to świadectwo siły finansowej, stabilności i sukcesu spółki. Ranking opiera się na rygorystycznej analizie danych finansowych.

 

Nasz sukces można przypisać koncentracji na dostarczaniu spersonalizowanych rozwiązań, które odpowiadają zmieniającym się potrzebom firm. Dzięki wykorzystaniu rewolucyjnych technologii i promowaniu kultury innowacji zyskaliśmy reputację zaufanego partnera dla organizacji poszukujących nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z reportażem z gali wręczenia nagród Diamenty Forbesa 2023.

 

Jesteśmy niezmiernie zaszczyceni  wyróżnieniem i pozostajemy zdeterminowani, aby nadal dostarczać innowacyjne rozwiązania i przyczyniać się do rozwoju technologicznego w dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu.

frekwencja_na_gali_diamenty_forbesagrzegorz_czesnowski_z_nagrodaprezes_czesnowki_i_wiceprezes_lalewicz
Wstecz