Newsletter

X
Grupa
Technologiczna ASE
BIPRORAFPROJMORSASE ATEXEKO-KONSULTSQUADRONAKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA
Aktywni w sporcie, widoczni w sponsoringu

Aktywni w sporcie, widoczni w sponsoringu

Aktywni w sporcie, widoczni w sponsoringu

back

W mijającym 2019 roku Grupa Technologiczna ASE konsekwentnie realizowała przyjętą przed laty strategię inspirowania aktywności fizycznej swoich pracowników oraz  w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu, wspierania małych i średnich imprez sportowych i sponsorowania ambitnych sportowców w realizowaniu ich życiowych pasji. Na wszystkich tych płaszczyznach odnieśliśmy znaczące sukcesy, dzięki którym mogliśmy cieszyć się z prestiżowych nagród i wyróżnień.

 

O największą sportową niespodziankę postarała się ekipa pracowników Projmorsu, która w maju w kategorii drużyn mieszanych odniosła spektakularne zwycięstwo w imprezie biegowej „Sztafeta Firm”. Paweł Cieszyński, Martyna Buczyńska, Tomasz Kila i Mateusz Puchniarz podczas imprezy na terenie campusu AWFiS w Oliwie w klasyfikacji Open zajęła siódme miejsce na ponad 150 zespołów. Przed nimi bieg ukończyło jedynie sześć drużyn męskich. Jak na  drużynę z kobietą w składzie był to niesamowity wynik!

 

Bardzo dobrze w zawodach tych spisały się również dwie pozostałe drużyny, reprezentujące Grupę ASE. W rywalizacji sztafet kobiecych nasze Lejdis z działu kadr i płac zajęły ósmą lokatę, a panowie z Projmorsu finiszowali na 30 pozycji.

W sporcie sukcesów jednak nie mierzy się wyłącznie liczbą zwycięstw i zdobytych medali lecz także umiejętnością wychodzenia z kryzysów i pokonywania słabości. W tej kategorii na ogromne uznanie zasługują dokonania  prezesa naszej firmy Dariusza Jachowicza, który pozbierał się po ciężkiej kontuzji i operacji kolana. W tym roku niemal co tydzień (czasem nawet dwa razy w tygodniu) startował w masowej imprezie biegowej lub w triathlonie i w kilku stawał nawet na podium. Chapeou bas Prezesie!

 

Poza biegami, wśród naszych pracowników tradycyjnie największą popularnością cieszyły się imprezy rowerowe. Kolarze w barwach ASE widoczni byli na trasach: „Kaszebe Rundy”, „Kociewia Kołem”, „Żuław w Koło”, a także Ogólnopolskiej Rowerowej Gry pod hasłem „Kręć kilometry dla Gdańska”.

 

Bardzo dobrze w mijającym roku układała się współpraca z naszymi stałymi partnerami, organizatorami lokalnych i regionalnych imprez masowych. Triathlony organizowane przez Fundację „Silni ciałem, niezłomni duchem” cieszyły się dużym  uznaniem środowiska, podobnie jak imprezy biegowe „Grand Prix Gdyni w Biegach Górskich” (Stowarzyszenie Aktywni) i „Grand Prix Trójmiasta” (The North Event). Nośniki reklamowe ASE w 2019 roku eksponowane były na 14 imprezach masowych.

 

Od dwóch lat jesteśmy również sponsorem tytularnym jednej z najlepszych na Pomorzu grup kolarskich ASE TREK GDYNIA, która specjalizuje się w wyścigach górskich. Kolarze tej grupy w ramach współpracy organizują dla naszych pracowników cykliczne spotkania rowerowe, podczas których poznajemy ścieżki i trasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Spotkania te kończą się grillem na leśnej polanie, gdzie mamy możliwość prowadzenia ciekawych rozmów o kolarstwie i nawiązywania bezpośrednich relacji z zawodnikami.

 

Od kilku już lat wspieramy przygotowania do docelowych imprez w roku triathlonistę Krzysztofa Staniszewskiego, który z sezonu na sezon czyni stałe postępy. Niedawno w światowych zawodach  Ironman 70.3 w Turcji  (3.11.2019) osiągnął znakomity wynik. W stawce 1500 zawodników zajął 39 pozycję, co dało mu 13 miejsce w kategorii wiekowej. Był  pierwszym na mecie z czasem Polakiem  z 4:18:55. Brawo Krzysiek, wielkie Gratulacje!

 

Nasz wkład i zaangażowanie w promowanie oraz wspieranie różnych form aktywności fizycznej docenił prezydent Gdyni Wojciech Szczurek.  Podczas wspaniałego wieczoru w Teatrze Muzycznym Automatic Systems Engineering Sp. z o.o  wyróżniona została tytułem sponsora i promotora na rzecz rozwoju kultury fizycznej. Brawo My!!!

Archives